Zamknij

Kobieta zmarła naturalnie, wykluczono morderstwo

11:00, 12.03.2019 | J.W Fot. Lidia Matuszewska
REKLAMA
Skomentuj

Z naturalnych  przyczyn zmarła 69-letnia mieszkanka Gronowa. Wykazała to sekcja zwłok kobiety. Jej 48-letni syn został przesłuchany w charakterze świadka i wypuszczony.

Zwłoki znaleziono wczoraj po godz. 10 w mieszkaniu w budynku socjalnym przy ul. Gronowskiej. Policja i straż pożarna zostały wezwane po tym, jak do mieszkania przyszedł sąsiad kobiety, który miał jej pomóc w załatwieniu opału, drewna. Z mieszkania  nikt nie odpowiadał. Mężczyzna zobaczył przez okno, że kobieta i jej syn leżą w pokoju.

Strażacy pomogli policji w wejściu do mieszkania. 48-latek był zamroczony, ocknął się dopiero na widok policji. Później okazało się, że jest pijany. Miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

Lekarz stwierdził zgon kobiety. Kontakt z 48-latkiem był utrudniony. Najpierw powiedział policji, że martwa kobieta jest jego żoną, ale okazało się, że to jego matka. Mężczyzna nie umiał powiedzieć co się stało w mieszkaniu.

Strażacy na wszelki wypadek sprawdzili, czy w mieszkaniu nie ma tlenku węgla, ale trudno było podejrzewać, że zatruła się nim tylko kobieta. Jej syn powiedział, że ostatnio rozmawiał z matką w piątek.

Wczoraj przeprowadzono sekcję zwłok 69-latki, która wykazała, że przyczyna jej śmierci miała podłoże chorobowe. Prokuratura czeka na protokół sekcji zwłok, w którym patolog określi, jakie przyczyny chorobowe doprowadziły do śmierci kobiety. Wiadomo natomiast, że 68-latka nie zmarła tego dnia, gdy znaleziono zwłoki, lecz mniej więcej 2-3 dni wcześniej.

W związku naturalnym zgonem kobiety jej syn po wytrzeźwieniu został przesłuchany w charakterze świadka i zwolniony do domu. W związku z tym śledztwo wszczęte wstępnie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmieci zostanie umorzone.

 

(J.W Fot. Lidia Matuszewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone