Zamknij

Zmierzą ruch na skrzyżowaniach! Poprawią sygnalizację świetlną

19:59, 14.03.2019 | lm, Fot. L. Matuszewska
REKLAMA
Skomentuj

Od 26 do 28 marca na wszystkich skrzyżowaniach drogi krajowej nr 5 w granicach Leszna, czyli od ulicy Geodetów do Poznańskiej będą wykonywane pomiary natężenia ruchu pojazdów, pieszych i rowerzystów.

Wyniki tych badań będą znane do 15 kwietnia. I na ich podstawie opracowana zostanie zmiana obecnego systemu sygnalizacji świetlnej.

Już teraz natomiast będzie wykonana korekta sygnalizacji na skrzyżowaniu ul. Niepodległości i Alei Konstytucji 3 Maja (na zdjęciu). Dłużej palić się będzie zielone światło dla kierowców jadących z ulicy Niepodległości na wprost - w ulicę Kąkolewską, jak i skręcających w prawo - w Aleję Konstytucji 3 Maja. O taką zmianę prosili mieszkańcy oraz Miejski Zakład Komunikacji.

(lm, Fot. L. Matuszewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

JerryJerry

1 0

Przydałoby się jeszcze wydłużyć światła na wiadukcie... Tam to dopiero są korki! 20:26, 14.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PppPpp

0 0

Przydałoby się wydłużyć zielone światło jadąc z Leszna w kierunku rydzyny jeden samochód nie zdąży przejechać a już jest czerwone światło 17:34, 15.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone