Zamknij
REKLAMA

Hanna Suchocka wsparła Andrzeja Grzyba

12:55, 23.05.2019 | lm, fot. Archiwum
REKLAMA

Była premier i ambasador Polski w Stolicy Apostolskiej Hanna Suchocka udzieliła poparcia Andrzejowi Grzybowi, który startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy Koalicji Europejskiej z Wielkopolski.

Andrzej Grzyb ma 3. miejsce na liście KE, ale jak podkreśla jest na niej pierwszym kandydatem z Wielkopolski. Przed nim są byli premierzy Ewa Kopacz i Leszek Miller.

- Proszę Państwa, każde wybory są ważne, ale te wybory, do Parlamentu Europejskiego mają rzeczywiście szczególną ważność. Dlatego zachęcam wszystkich do pójścia i do oddania głosu na sprawdzonych kandydatów. Mamy wspaniałego kandydata jakim jest poseł Andrzej Grzyb. Jest to autentyczny kandydat z Wielkopolski zakorzeniony tutaj, znający doskonale Wielkopolskę, znający jej problemy ale także posiadający cechy, które są charakterystyczne dla Wielkopolan: rzetelność, skromność a zarazem taką rozwagę. Jest także bardzo sprawdzonym i mającym świetną opinię parlamentarzystą europejskim. Warto na niego oddać głos - podkreśliła premier Suchocka.

- Dziękuję prof. Hannie Suchockiej za rekomendację i zaufanie. To bardzo ważne poparcie przed wyborami do Parlamentu Europejskiego od Premier z Wielkopolski, wieloletniej ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej - powiedział Andrzej Grzyb.

Wybory do Parlamentu Europejskiego już 26 maja.  

 

(lm, fot. Archiwum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone