Zamknij

Głosowanie na BO Leszna rusza w sobotę. Piszemy, jak i gdzie można oddawać głosy.

12:14, 11.06.2019 | lm, fot. pixabay.com
REKLAMA
Skomentuj

W dziewięciu miejscach w Lesznie można będzie oddawać głosy na Budżet Obywatelski Leszna 2019. W tym roku po raz pierwszy głosowanie odbywa się tylko przez internet.

Głosowanie rusza w sobotę, 15 czerwca i potrwa do końca miesiąca. Do wyboru mamy 19 projektów, każdy może oddać głos na dwa z nich, ale na jeden duży i jeden mały. Oto one:

Głosować mogą tylko mieszkańcy Leszna, ale - to nowość - niezależnie od wieku, a więc swoje zdanie mogą wyrazić nie tylko dorośli, ale także dzieci.

Ponieważ w tym roku głosowanie odbywa się tylko przez internet miasto wyszło na przeciw osobom, które nie mają dostępu do komputera lub telefonu podłączonego do internetu. Magistrat przygotował 9 punktów, gdzie można będzie przyjść i oddać głosy. Są to Miejska Biblioteka  Publiczna i Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Chrobrego, Biblioteka Ratuszowa, Biblioteka Dworcowa oraz filie biblioteczne przy Święciechowskiej na Zatorzu, Alejach Jana Pawła II, 1 Maja w Zaborowie, Jeziorkowskiej na Gronowie i Armii Krajowej. Szczegóły poniżej: 

 

(lm, fot. pixabay.com)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone