Zamknij

Marta i Eryk pobiegną razem przez życie. W sobotę wystartowali w... (zdjęcia)

13:06, 10.08.2019 | lm, Fot. L. Matuszewska
REKLAMA
Skomentuj

Nietypową oprawę miał sobotni bieg na 5 km w Karczmie Borowej. Z panieńskim i kawalerskim stanem żegnali się Marta Moskwa i Eryk Syc, którzy za dwa tygodnie biorą ślub. 

Parkrun to nie tylko bieg. Stali uczestnicy wydarzenia chętnie - przy okazji biegania - świętują razem różne okazje. Tym razem bohaterami poranka byli Marta i Eryk. Choć nie poznali się na bieganiu, to Parkrun mają wpisany do wspólnego kalendarza.

Świętowanie panieńskiego i kawalerskiego było bardzo radosne. Państwo Młodzi biegli ubrani na biało, a organizatorzy Parkrunu przygotowali dla nich kilka niespodzianek. Wyzwaniem było m.in. pokonanie trasy ze związanymi rękami. Był ryż, szampan, "gorzko, gorzko", a Młodzi częstowali biegaczy słodkościami. 

Na biegu pojawił się też, co wzbudziło ciekawość, Adrian z Poznania, który pobiegł w szkockiej kraciastej spódnicy. Jak się okazuje, jest miłośnikiem Szkocji i chce ten kraj przybliżyć Polakom. Dlatego jeździ po Polsce, biega na parkrunach w różnych miejscowościach i zawsze ma na sobie charakterystyczny strój.

Relacja z biegu panieńsko-kawalerskiego także w najbliższą środę w "ABC".

(lm, Fot. L. Matuszewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone