Zamknij

Świętowali seniorzy z Krzemieniewa. Energii można im pozazdrościć. Raz do roku mają taki dzień (zdjęcia)

10:22, 13.10.2019 | md, Fot. D. Marciniak
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę, 12 października, Koło Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Krzemieniewa obchodziło coroczny Dzień Seniora. Uroczystość po raz kolejny odbyła się w Sali Wiejskiej w Nowym Belęcinie.

Część oficjalna spotkania rozpoczęła się od powitania przybyłych gości przez przewodniczącą Urszulę Brylczak. Wyróżniono też osoby, które obchodziły 80. urodziny: Joannę Chudzińską, Stanisławę Majchrzak i Kazimierza Borowczyka.

Życzenia dla wszystkich seniorów złożyli wójt Radosław Sobecki, dyrektorka GCK Monika Glapiak oraz dyrektorka Publicznego Przedszkola w Krzemieniewie Małgorzata Glapiak.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością przedstawiciele Zarządu Oddziału Rejonowego PZERiI w Lesznie, a także delegacje z zaprzyjaźnionych kół emerytów.

Minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego 25 września Edwarda Baldysa, reportera naszej redakcji, który seniorom z Krzemieniewa wielokrotnie umilał czas grając na ich imprezach, a także robiąc pamiątkowe zdjęcia.

Po smacznym poczęstunku rozpoczęła się część rozrywkowa sobotniej imprezy. Seniorzy już od pierwszego utworu muzycznego zapełnili parkiet udowadniając po raz kolejny, że energii i chęci do zabawy może im pozazdrościć niejedna młodsza osoba.

Wspólna zabawa z DJ - em trwała do późnych godzin nocnych.

(md, Fot. D. Marciniak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone