Zamknij

Kto postawi nowy obiekt sportowy w Lesznie?

08:54, 13.03.2019 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Ciekawe, jakie będzie zainteresowanie wybudowaniem nowego obiektu dla LKS Szawer Leszno? Przekonamy się 26 marca. Tego dnia zostaną otwarte oferty przetargowe.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił przetarg na budowę obiektu z kontenerów. O tym jak ma wyglądać pisaliśmy tutaj.

Inwestycja ma znaczenie, bo przypomnijmy, że Szawer będzie jednym z gospodarzy mistrzostw świata w speedrowerze. Na torze w Lesznie rywalizacja zacznie się 8 sierpnia. Ważne więc, by obiekt w Lesznie dobrze się prezentował.

Fot. J. Rutecka-Siadek

(J.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone