Zamknij

Mają się z czego cieszyć. Pokonali Centrę Ostrów, pozyskali nowego sponsora głównego.

16:02, 23.03.2019 D.C Fot. autor Aktualizacja: 16:49, 23.03.2019
Skomentuj

Po raz drugi w rundzie wiosennej wygrali piłkarze Stainer Polonii 1912 Leszno. W sobotę pokonali u siebie Centrę Ostrów Wielkopolski 1:0.

Mecz nie był olśniewającym widowiskiem, ale najważniejsze jest to, że komplet punktów pozostał w Lesznie. Jedyna bramka padła w 62. minucie spotkania, a jej strzelcem był Kacper Robaczyński.

- Wynik z pewnością cieszy, gra trochę mniej - powiedział trener Jędrzej Kędziora. - Nastawiliśmy się na wciągnięcie przeciwnika na naszą połowę i granie z kontry. To się udało, choć ta nasza ofensywa nie wyglądała dzisiaj najlepiej. Za dużo było bojaźni, brakowało tej przysłowiowej iskry.

Po spotkaniu doszło do podpisania umowy z nowym sponsorem głównym pierwszego zespołu, którym została firma Berg Solutions, specjalizująca się w doradztwie finansowym, ubezpieczeniach i szkoleniach biznesowych. Przez dwa najbliższe sezony logo sponsora będzie widoczne na koszulkach piłkarzy.