Poloniści zagrali dobry mecz we Wrześni

18:18, 18.05.2019 D.C Fot. E. Baldys Aktualizacja: 18:23, 18.05.2019

Kolejny dobry występ zanotowali w IV lidze piłkarze Stainer Polonii 1912 Leszno. W sobotę grali we Wrześni, gdzie pokonali miejscową Victorię.

Kibice futbolu we Wrześni obejrzeli w sobotnie popołudnie aż 5 goli. Do przerwy lepsi byli gospodarze, którzy prowadzili od 35. minuty. Po zmianie stron trzy bramki z rzędu zdobyli leszczynianie. Najpierw do siatki Victorii trafił Damian Nowak I. Rywale się odkryli i gościom było łatwiej o kolejne gole. Te uzyskali Kacper Robaczyński i Antoni Prałat. W 90. minucie gospodarze "złapali kontakt", zdobyli drugą bramkę, i zrobiło się dość nerwowo, bo wrześnianie - mający roślejszy zespół - grali na "aferę", wrzucając piłki w pole karne. Wynik nie uległ już jednak zmianie i to poloniści zainkasowali trzeci z rzędu komplet punktów. Mecz zakończył się ich wygraną 3:2.