Zamknij

Znów grali z rezerwami piłkarskiej ekstraklasy. Po Lechu Poznań pzyszedł czas na Zagłębie Lubin

16:08, 25.01.2020 D.C. Fot. Zaglębie Lubin Aktualizacja: 16:11, 25.01.2020
Skomentuj

Piłkarze Stainer Polonii 1912 Leszno mają za sobą kolejny mecz sparingowy. W sobotę zmierzyli się w Lubinie z rezerwami ekstraklasowego Zagłębia.

Do kontrolnej potyczki doszło na sztucznym boisku. Dobrze rozpoczęli ją gospodarze, którzy prowadzili już 2:0 po golach zdobytych w 9. i 13. minucie spotkania. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej również padły dwie bramki, lecz tym razem na listę strzelców dwukrotnie wpisał się powracający po poważnej kontuzji kolana Mateusz Witkowski. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Warto wspomnieć, że szansę gry otrzymali od trenera Jędrzeja Kędziory juniorzy starsi: Szymon Kowalaszek, Maks Pieczyński oraz Oskar Wulke. Zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.