Po raz kolejny futsalowcy z Leszna pojechali do Zduńskiej Woli. Jak im poszło?

20:26, 15.02.2020 D.C. Fot. archiwum Aktualizacja: 17:33, 16.02.2020

Po raz drugi na przestrzeni zaledwie tygodnia spotkały się ze sobą futsalowe zespoły Gatty Zduńska Wola i GI Malepszy Futsal Leszno.

Tydzień temu w Pucharze Polski nasz zespół uległ rywalom 0:3. Tym razem Gatta wygrała także różnicą trzech bramek, w stosunku 5:2. Gospodarze dość szybko objęli prowadzenie, a po 7 minutach było już 2:0. Kontaktowego gola uzyskał w 19. minucie Piotr Pietruszko, ale tuż przed przerwą miejscowi podwyższyli na 3:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po zmianie stron zrobiło się już 5:1, ale ostatecznie udało się nieco zmniejszyć rozmiary porażki. Bramka Adriana Niedźwiedzkiego ustaliła rezultat na 5:2 dla graczy ze Zduńskiej Woli.

Kolejny mecz w Fustal Ekstraklasie czeka leszczynian dopiero 1 marca. Wtedy wystąpią w roli gospodarza, a ich rywalem będzie FC KJ Toruń.