Zacięty i wrównany mecz pucharowy w Lęborku. O wszystkim decydowały rzuty karne

19:37, 24.01.2021 D.C. Fot. J. Kuik (archiwum) Aktualizacja: 20:49, 24.01.2021

W niedzielę futsalowcy GI Malepszy Leszno gościli w Lęborku. W 1/32 finału Pucharu Polski zmierzyli się tam z miejscową drużyną.

W składzie gości zabrakło przebywającego na zgrupowaniu reprezentacji Polski Sebastiana Wojciechowskiego oraz leczących drobne urazy Piotra Pietruszko, Jana Martina, Michała Długosza i Bartosza Wojtyniaka.

Do przerwy notowaliśmy remis. Prowadzenie dla leszczynian uzyskał w 6. minucie Mateusz Lisowski, a w 11. minucie gospodarze wyrównali. Remis był także po drugiej części spotkania (2:2). Również dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i o awansie do kolejnej rundy decydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywali gracze z Lęborka, wygrali ostatecznie 4:2, i to oni zagrają w 1/16 finału PP.