Remis Polaków w Pradze. Do rewanżu z Czechami dojdzie w najbliższą środę w Opolu

22:46, 09.04.2021 D.C. Fot. Statscore Futsal Ekstraklasa Aktualizacja: 22:57, 09.04.2021

Polska czy Czechy? Która z tych drużyn awansuje do futsalowych mistrzostw Europy? Odpowiedź na to pytanie poznamy w środowe popołudnie.

Dojdzie wówczas do rewanżu za piątkowe spotkanie w Pradze, w którym padł wynik 3:3. Biało-czerwoni świetnie rozpoczęli, bo prowadzili już 2:0 po bramkach Tomasza Kriezela i Sebastiana Grubalskiego. Ale potem dali o sobie znać Czesi, którzy doprowadzili do remisu.

Po zmianie stron, w 23. minucie - po zagraniu zawodnika GI Malepszy Leszno Sebastiana Wojciechowskiego z rzutu rożnego - Mikołaj Zastawnik uderzył z powietrza lewą nogą i było 3:2 dla Polski. Niestety, w 26. minucie gospodarze ponownie wyrównali i wynikiem 3:3 zakończyło się piątkowe spotkanie.

O tym, która z tych drużyn obok Portugalczyków awansuje do finałów ME zdecyduje środowy rewanż w Opolu. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:15 i będzie go można zobaczyć w TVP Sport.

(D.C. Fot. Statscore Futsal Ekstraklasa)