Poloniści zatrzymani przez poznańskich "Zielonych". Warta II zainkasowała u siebie komplet punktów

15:18, 15.05.2021 D.C. Fot. archiwum Aktualizacja: 15:21, 15.05.2021

Piłkarzom Polonii 1912 Leszno nie udało się powiększyć swojego dorobku punktowego. W sobotnie południe ulegli w meczu wyjazdowym Warcie II Poznań 1:3.

Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla gości, bowiem w 7. minucie prowadzenie dla nich uzyskał Łukasz Bugzel. Później leszczynianie mieli jeszcze dwie dogodne sytuacje do podwyższenia wyniku. Inicjatywę przejęli jednak poznaniacy, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Zaraz po przerwie nasi piłkarze stracili jednak gola, a kolejne dwa w samej końcówce. Warta prezentowała się lepiej piłkarsko i zasłużenie wygrała 3:1.

Kolejny z serii wyjazdowych pojedynków czeka polonistów już w następnej kolejce, kiedy to zmierzą się z Tarnovią Tarnowo Podgórne.