To jeszcze nie koniec grania. Przed nimi niezwykle ważne, zaległe starcie z liderem

15:11, 27.11.2021 ceg, Fot. archiwum Aktualizacja: 15:18, 27.11.2021

Pewnym zwycięstwem piłkarzy Polonii 1912 Leszno zakończył się ich sobotni mecz z drużyną GKS Rychtal. Gospodarze wygrali 4:1.

Prowadzenie dla leszczynian uzyskał w 16. minucie Michał Plocharczyk, który popisał się efektownym uderzeniem z dystansu. Równie ładny strzał wykonał w 21. minucie Damian Nowak starszy. Niemal natychmiast po wznowieniu gry zrobiło się już 3:0 dla podopiecznych Karola Misia. Na listę strzelców ponownie wpisał się Nowak, który tym razem umieścił piłkę w siatce po trafieniu głową. Jeszcze przed przerwą goście zdobyli gola i po 45 minutach było 3:1 dla Polonii.

Po zmianie stron wynik spotkania ustalił Jakub Harendarz. Cenne trzy punkty trafiły zatem na konto polonistów.

Przed nimi jeszcze jedno spotkanie w tej rundzie. Za tydzień, 5 grudnia, zmierzą się u siebie z liderem grupy III Victorią Skarszew. Początek zaległego hitu jesieni o godzinie 12.