Zamknij

Lider z Leszna zastopowany w Krobi. Pierwsza porażka polonistów w tej rundzie

15:40, 21.05.2022 ceg, Fot. Polonia 1912 Leszno - Weronika Skrzypczak. Aktualizacja: 20:26, 22.05.2022
Skomentuj

Skończyła się seria zwycięstw piłkarzy Polonii 1912 Leszno. W sobotnie przedpołudnie lider grupy III wielkopolskiej V ligi przegrał w Krobi z Krobianką 1:2.

Wyjazdowa potyczka rozpoczęła się pomyślnie dla gości. Już w 8. minucie objęli prowadzenie po golu Patryka Gendery. W 16. minucie zrobiło się 1:1 po dalekim wrzucie z autu i trafieniu Szumnego. W 23. minucie drugą bramkę dla Krobianki uzyskał Kokot i wynikiem 2:1 dla Krobianki zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Po zmianie stron nic się nie zmieniło. Gole już nie padały i tym samym komplet punktów zdobył zespół z Krobi, a poloniści doznali pierwszej porażki w rundzie wiosennej. Teraz pozostaje im trzymać kciuki za Kanię Gostyń, która w sobotę podejmie u siebie wicelidera - Victorię Skarszew.

(ceg, Fot. Polonia 1912 Leszno - Weronika Skrzypczak.)