Nie tak miało być. To już trzecia porażka z rzędu

19:47, 04.12.2022 ceg, Fot. Słoneczny Stok Białystok - Facebook. Aktualizacja: 11:26, 05.12.2022

Trzeciej porażki z rzędu w Fogo Futsal Ekstraklasie doznali gracze GI Malepszy Arth Soft Leszno. W niedzielny wieczór dość niespodziewanie przegrali u siebie ze Słonecznym Stokiem Białystok 1:3.

Podopieczni Tomasza Trznadla nie wykorzystali szansy na powiększenie dorobku punktowego i przybliżenie się do fazy play-off. W Poniecu podejmowali rywala, który nie należy do ligowych potentatów. Z 8 "oczkami" na koncie zajmował 13. miejsce w tabeli.

Zespół z Podlasia objął prowadzenie w meczu. Od 15. minuty wygrywał 1:0. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa niedzielnego spotkania. Po zmianie stron długo wynik nie ulegał zmianie. W 36. i 37. minucie goście zanotowali kolejne dwa trafienia i zrobiło się 3:0. Szybko odpowiedział golem Brazylijczyk Douglas Neutzling, ale to białostoczanie cieszyli się ostatecznie z cennych 3 punktów.

(ceg, Fot. Słoneczny Stok Białystok - Facebook.)