Zamknij

Tu na razie jest boisko, ale będzie...

10:27, 10.06.2019 | lm, Fot. L. Matuszewska
REKLAMA
Skomentuj

16 sierpnia w tym miejscu, które widzicie na zdjęciu, będzie stała ogromna scena, a na niej prezentować się będą wykonawcy I Gali Disco Polo Klonówiec 2019.

Pisaliśmy już o tej imprezie. Zobaczcie tutaj. Teraz mamy jednak garść nowych wiadomości. W naszym pierwszym newsie o tym wydarzeniu jego organizator Krzysztof Banasik zapowiadał, że niebawem ujawni jeszcze dwie gwiazdy, które pojawią się w Klonówcu w GORĄCY piątek, 16 sierpnia. Teraz okazuje się, że tych gwiazd-niespodzianek będzie więcej - aż cztery.

- To będą wokaliści i zespoły z pierwszej dziesiątki wykonawców disco polo w Polsce - mówi Banasik. Nazwisk zdradzić nie chce, obiecuje to zrobić za około dwa tygodnie. Ale nasza giełda już ruszyła. Możecie typować!

Przypomnijmy, że poprzednio informowaliśmy, że na Gali Disco Polo w Klonówcu w gminie Lipno wystąpią: Milano, MarkusP., Two Boys, Summer, Bartek Tecław, Discoboys i Nokaut. Kto jeszcze? Piszcie w komentarzach!

(lm, Fot. L. Matuszewska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

HitmanHitman

2 0

Skoro disco-polo to nie może na tej gali zabraknąć czołowych przedstawicieli tego nurtu z leszczyńskiego magistratu. Mam nadzieje, że wystąpi Łukasz Borowiak w towarzystwie roztańczonych Adama Kośmidra i Sławka Mocka oraz Hanką Kotomską i Stefanią Ratajczak na chórkach. Za oprawę muzyczną odpowiadać powinien DJ Kaziu Jęcz. Ale by to była petarda! 12:21, 10.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarianMarian

0 0

SZKODA TYLKO, ze dwor szpeci 20:39, 30.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone