Zamknij

Rysunek i malarstwo - co nas czeka w lipcu i sierpniu?

21:00, 26.06.2019 | Mateusz Klukojć, fot. Archiwum MBWA
REKLAMA
Skomentuj

Jeśli masz co najmniej 12 lat i dopiero zaczynasz swoją przygodę z malarstwem lub chcesz się czegoś więcej nauczyć… Leszno zaprasza!

- Jest to kurs dla osób młodszych chcących w wolnym czasie zdobyć coś cennego, poprawić swój warsztat - mówi Marcin Kochowicz, dyrektor Miejskiego Biura Wystaw Artystycznych w Lesznie.

Bezpłatne zajęcia z rysunku i malarstwa zaczną się 3 lipca. Prowadzić je będzie Paulina Kowalczyk, leszczyńska artystka mająca już ogromne doświadczenie na tym polu. Będzie to idealna okazja, aby przekonać się o naszych ukrytych talentach i zainteresowaniach.

- Być może będą tu osoby, które zamierzają w przyszłości iść na architekturę czy studiować na Akademii Sztuk Pięknych - dodaje dyrektor MBWA.

Zajęcia cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem, dlatego kolejną edycję warsztatów zaplanowano w sierpniu. Lipcowy limit miejsc zapełnił się już po tygodniu, lecz w związku z tą sytuacją ruszyła lista rezerwowa, więc nadal można starać się o miejsce w grupie.

Kurs lipcowy będzie podzielony na 8 spotkań, sierpniowy natomiast na 5. Każdy z warsztatów trwa około 3 godziny.

- Przeważnie przychodzą osoby, które już coś potrafią, czyli mają swoją teczkę z pracami, ale osoby bez żadnego doświadczenia też są mile widziane, bowiem startując z pozycji zerowej ich postępy będą najbardziej zauważalne - dopowiada Marcin Kochowicz.

Z pewnością jest to świetna propozycja dla osób mających zainteresowania artystyczne, zważywszy na fakt, iż w Lesznie nie ma liceum plastycznego.

Więcej informacji na ten temat TUTAJ.

(Mateusz Klukojć, fot. Archiwum MBWA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

mieszkaniecmieszkaniec

2 0

Brawo, że nadal można starać się o udział, że jest lista rezerwowa. Nie wolno zamykać drzwi przed sztuką. 22:21, 26.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone