Zamknij

Masz maturę? Chcesz zostać inżynierem? To jest uczelnia dla Ciebie! (film)

08:35, 29.07.2019 | jrs, Fot. Pixabay
Skomentuj

Zdałeś maturę i nie masz planów na przyszłość? Zastanawiasz się, czy może już rozpocząć pracę zawodową? A może jednak warto z tym poczekać i wybrać studia. Instytut Politechniczny w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Lesznie to może być wybór najlepszy z najlepszych.

 

Studia to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu. To przecież nie tylko wykłady, ćwiczenia i egzaminy. To również czas, kiedy można nawiązać nowe znajomości i zwiedzać świat, bo PWSZ im. Jana Amosa Komeńskiego stwarza takie możliwości w ramach współpracy międzynarodowej z uczelniami spoza Polski.

W ramach programu Erasmus studenci Instytutu Politechnicznego mogą na jeden semestr wyjechać na uczelnie na Węgrzech, do Niemiec, Portugalii i Kazachstanu, a nawet odbyć bezpłatnie studia II stopnia w Niemczech. Mogą również na tych uczelniach odbywać praktyki zawodowe.

W Instytucie Politechnicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie kształci się przyszłych inżynierów na kierunkach: informatyka, mechatronika, budownictwo, mechanika i budowa maszyn oraz elektrotechnika. Uczelnia tworząc kierunki studiów współpracuje z przedsiębiorcami. INŻYNIER to kierunek przyszłości, a zapotrzebowanie na dobrze wykształconych fachowców ciągle rośnie.

By was jeszcze bardziej przekonać, że warto studiować w PWSZ dodajmy, że:

od 8 lat studenci uczelni im. Jana Amosa Komeńskiego mogą kształcić się według leszczyńskiego modelu studiów dualnych na wymienionych kierunkach. To szansa zdobycia doświadczenia w praktyce i miejsca pracy po zakończeniu nauki, nie tylko w Polsce.

Materiał powstał we współpracy z partnerem

 

REKLAMA
()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone