Zamknij

Co z tą Kameruńską? Droga wygląda jak szwajcarski ser!

09:49, 13.08.2019 | lm, Fot. czytelnik leszno24.pl
REKLAMA
Skomentuj

Nasz czytelnik przysłał nam kilka zdjęć ulicy Kameruńskiej w Lesznie. To droga na skraju lasów Karczmy Borowej, łącznik między ulicami Kąkolewską a Estkowskiego. Obecnie jest w fatalnym stanie.

Ulica Kameruńska była drogą gruntową. Na czas remontu ulicy Kąkolewskiej urzędnicy z leszczyńskiego magistratu zdecydowali, że poprowadzą tędy ruch samochodowy. Stan drogi zaczął się szybko pogarszać. Teraz w nawierzchni są takie dziury, że można sobie uszkodzić auto, więc lepiej tamtędy nie jeździć.

Co dalej z ulicą Kameruńską?

Z odpowiedzi, jaką uzyskaliśmy w Biurze Prasowym Urzędu Miasta wynika, że urzędnicy i drogowcy zastanawiają się w jakiej technologii  wykonana zostanie naprawa Kameruńskiej. Nie jest to jednak sprawa pilna, bo po otwarciu ulicy Kąkolewskiej ruch na Kameruńskiej znacznie się zmniejszył, z nawet "prawie ustał".

Warto jednak przypomnieć, że zanim Kameruńska stała się drogą dla samochodów była trasą dla rowerzystów i biegaczy korzystających z dobrodziejstw Karczmy Borowej. Teraz nie można tam ani jeździć rowerem, ani biegać. Obie aktywności grożą poważnymi kontuzjami.

REKLAMA
(lm, Fot. czytelnik leszno24.pl )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

WojtasWojtas

3 0

Zamknąć ulicę i po problemie. 10:19, 13.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BiegaczBiegacz

1 0

Zerwać ten syf który został, puścić 2-3 razy rowniarkę i przywrócić do stanu który był przed remontem 10:30, 13.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone