Zamknij

Udostępniajcie wiadomość. Kot szuka domu

09:14, 22.08.2019 | jrs, Fot. J. Rutecka-Siadek
REKLAMA
Skomentuj

W środę około godziny 22 w okolicach piekarni przy ul. 55 Pułku Piechoty w Lesznie kręcił się młody kocur. Zdecydowanie oswojony, być może ktoś go szuka.

Kot siedział na chodniku i mocno przekręcał głowę w prawą stronę, więc w pierwszym momencie było podejrzenie, że został potrącony przez samochód. Na szczęście był cały.

Głowę zdecydowanie przechyla na prawo, co może wynikać z problemów neurologicznych lub choroby uszu. Załatwia potrzeby fizjologiczne do kuwety, nie boi się człowieka. Jest spokojny i grzeczny. Zachowuje się tak jakby był wychowany przez człowieka.

W czwartek rano kot został przebadany w Centrum Weterynaryjnym Ossowscy, a lekarze weterynarii bardzo dobrze się nim zajęli. Wykonali czyszczenie uszu i podali leki. Niewykluczone, że to wyeliminuje przechylanie głowy, które może mieć związek ze stanem zapalnym.

Osoby, które wiedzą do kogo należy kot lub są zainteresowane jego adopcją proszone są o kontakt pod numerem telefonu 693 329 989. Dodajmy, że kocur nie może zostać u osób, które go znalazły, ze względu na psa, który jest w mieszkaniu.

AKTUALIZACJA: W czwartek wieczorem odnalazł się właściciel kota. 

[ZT]43836[/ZT]

 

(jrs, Fot. J. Rutecka-Siadek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone