Wędkarzom pogoda niestraszna. Walczyli o Grand Prix i Puchar Radnych (zdjęcia)

14:45, 18.09.2021 md, Fot. D. Marciniak Aktualizacja: 09:03, 20.09.2021

Nawet niesprzyjająca sobotnia aura nie była w stanie odstraszyć miłośników wędkarstwa z Kociug od zorganizowania kolejnych zawodów z cyklu wędkarskiego Grand Prix.

Kilkunastu wędkarzy od wczesnych godzin rannych rywalizowało na pawłowickim stawie „Wyspa” o Puchar Radnych Michała Michalskiego i  Krystiana Dutkiewicza.

Jak na każdych zawodach cyklu Grand Prix walczono w dwóch kategoriach – seniorów i juniorów.

Tym razem wśród seniorów bezapelacyjnie zwyciężył Robert Dubisz, który w sobotni poranek wyciągnął z wody aż 15,90 kg ryb! Na drugim miejscu uplasował się Mikołaj Adamczak (4,69 kg), a na trzecim Wojciech Płocharczyk (2,44 kg).

Wśród zawodników młodzieżowych pewnie zwyciężył Hubert Wróblewski (3,06 kg), przed Kacprem Teodorczykiem, Mateuszem Ciesielskim i Norbertem Kubiakiem.

Ostatnie zawody wędkarskie odbędą się 10 października. Po nich poznamy najlepszego zawodnika tegorocznego cyklu Grand Prix.