Zamknij

Deszczowa Krzemieniówka (zdjęcia)

22:10, 04.05.2019 | md, Fot. D. Marciniak
REKLAMA
Skomentuj

Niestety tegorocznemu rajdowi rowerowemu „Krzemieniówka” pogoda sprawiła złośliwego figla i mocno pokrzyżowała plany organizatorom.

Ciemne i deszczowe chmury nad Krzemieniewem odstraszyły wielu zapisanych wcześniej uczestników, ale mimo to ok. 100 największych miłośników jazdy rowerem stawiło się na linii startu. Wśród nich nie zabrakło m. in wójta Radosława Sobeckiego, a także dotychczasowego włodarza gminy Andrzeja Pietruli.

Rowerzyści z zaplanowanej 20 kilometrowej trasy pokonali tym razem zaledwie małą pętlę wiodącą  przez Krzemieniewo, po czym udali się na metę, gdzie czekała na nich pyszna grochówka i nagrody w loterii, w której najcenniejszą zdobyczą był rower, który otrzymał Tomek Adamiak z Garzyna.

Upominkami wyróżniono również najstarszego i najmłodszego uczestnika rajdu.

Wieczorną imprezę taneczną postanowiono przenieść na 18 maja.

Rajd zorganizowali sołtys i Rada Solecka Krzemieniewa oraz Urząd Gminy w Krzemieniewie.

(md, Fot. D. Marciniak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone