Zamknij

Gratulacje dla naczelnika OSP w Dąbczu

12:13, 14.05.2019 | jrs, Fot. OSP w Dąbczu
REKLAMA
Skomentuj

Marek Rybiński, naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbczu odebrał ważne wyróżnienie.

Podczas powiatowo-wojewódzkich obchodów Dnia Strażaka w Lądku, strażak reprezentujący gminę Rydzyna odebrał tytuł Wielkopolski Działacz Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Roku 2018.

- Byłem zaskoczony wyróżnieniem. Traktuję to jako mobilizację do dalszej pracy w szeregach OSP - skomentował M. Rybiński.

Na facebooku Ochotniczej Straży Pożarnej w Dąbczu, pan Marek tak skomentował nagrodę.

"Chciałbym bardzo podziękować Żonie, rodzinie, Druhnom i Druhom z OSP Dąbcze a także osobom dzięki, którym zostałem nominowany w tej kategorii. Jest mi niezmiernie miło, że mogłem odebrać to wyróżnienie!".

(jrs, Fot. OSP w Dąbczu )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone