Zamknij

Gminny Dzień Dziecka w Rydzynie (zdjęcia)

17:23, 27.05.2019 | ed, Fot. E.Baldys
REKLAMA
Skomentuj

Rydzyńskie Centrum Kultury, pod patronatem i przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta i Gminy Rydzyna, było organizatorem Gminnego Dnia Dziecka.

Impreza, która odbyła się na Placu Zamkowym "Pod platanem", dedykowana była nie tylko dzieciom, ale również ich rodzicom, w podziękowaniu za  zaangażowanie w zajęciach organizowanych dla dzieci przez ROK.

Organizatorzy festynu przygotowali wiele atrakcji. Dzieci nieodpłatnie mogły korzystać z dmuchanego zamku i zjeżdżalni, trampoliny, fotobudki. Było również malowanie twarzy, puszczanie mydlanych baniek, dmuchanie balonów ,degustacja lodów i rowerowe przejażdżki z RTeamem Rydzyna.Na estradzie prezentowały się dziecięce zespoły taneczne, mażoretki i Zespół Tańca Ludowego "Moraczewo".

Podczas trwania występów, burmistrz Konrad Malcherek, częstował widzów słodyczami .

Dodatkową atrakcją były różne konkursy sprawnościowe prowadzone przez dyrektor ROK Magdalenę Szymańską. Ich uczestnicy oprócz nagród mogli też wyciągnąć z magicznej torby upominek dla rodziców.

Organizatorzy dziękują sponsorom: kwiaciarni "Niezapominajka", "Sarola", Ogrodnictwu Marlena i Zbigniew Walenciak, Rośliny Ozdobne Karol Drewaniak, Zamek SIMP Rydzyna, Rydzyniak, Cukierni Hoffman, AGRO SUS i Pizzerni VERONA.

 

 

 

(ed, Fot. E.Baldys)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone