Zamknij

Moc atrakcji w Wijewie (zdjęcia)

12:53, 07.07.2019 | dj, Fot. D. Jerzyk
REKLAMA
Skomentuj

Turniej Wsi o Puchar Wójta Gminy Wijewo, animacje oraz dmuchańce dla dzieci, występy Mażoretek PIXI, czirliderek 40+, a na zakończenie występ zespołu Piękni i Młodzi oraz zabawa do białego rana przy których przygrywał duet DJ Przemek Wolniczak oraz DJ Przemek Reimann . To tylko kilka z wielu atrakcji, które można było przeżyć w sobotę w Wijewie.

Wielką atrakcją dla tych dużych i małych podczas Wijewiady 2019 był Turniej Wsi, w którym udział wzięli przedstawiciele takich wiosek jak Wijewo, Potrzebowo, Radomyśl, Brenno, Zaborówiec. 

Przedstawiciele tych miejscowości musieli się zmierzyć m.in. w takich konkurencjach jak: buszujący w zbożu czyli szukaniu monet w misce pełnej ziarenek zboża, latające gąbki czyli komu się uda przenieś więcej wody za pomocą mokrej gąbki oraz naszyjnik wójtowej, czyli komu uda się zrobić najdłuższy naszyjnik do Pani Wójtowej. 

We wszystkich konkurencjach najlepiej poradziła sobie reprezentacja Brenna, na drugim miejscu po zaciętej dogrywce była drużyna Potrzebowa, natomiast ostatni stopień podium należał do Wijewa. 

(dj, Fot. D. Jerzyk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone