Zamknij

Chuligan za kierownicą zniszczył murawę boiska

12:42, 12.03.2019 | J.W Fot. KMP Leszno
REKLAMA
Skomentuj

Za driftowanie na boisku w Lipnie odpowie 18-letni mieszkaniec Leszna. Zniszczył murawę. Usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

Do tego przestępstwa doszło w niedzielę w nocy. Osiemnastolatek przyjechał do Lipna toyotą avensis. Towarzyszył mu kolega. Na boisku piłkarskim miejscowego Orła urządził sobie pokaz driftów, czyli poślizgów samochodowych.

Policjanci dowiedzieli się o tym następnego dnia. Dzielnicowi z Lipna ustalili tożsamość  kierowcy. Młody leszczynianin usłyszał zarzut uszkodzenia mienia o wstępnej wartości 15.000 zł. Przestępstwo, którego się dopuścił, zostało potraktowane jako czyn o charakterze chuligańskim, co powoduje zwiększenie o połowę dolnej granicy kary za przestępstwo. Zatem grozi mu od 4,5 miesiąca do 5 lat pozbawienia wolności.

Na boisku w Lipnie trenuje około 120 młodych piłkarzy Orła oraz dwie żeńskie drużyny. Ze względu na zniszczenie murawy boiska będą musieli trenować na obcych boiskach.

 

(J.W Fot. KMP Leszno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

andrzejekandrzejek

1 0

Chciałbym wiedzieć, jak on wpadł na taki *%#)!& pomysł... 20:47, 12.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Z LipnaZ Lipna

1 0

A ja, czy jest teraz z siebie dumny, czy kumplom się chwali! 20:50, 12.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone