Zamknij

Znaleziono kolejne zwłoki, tym razem 26-letniej kobiety, w Lesznie

10:11, 19.03.2019 | Tekst i fot. J.W
REKLAMA
Skomentuj

W poniedziałek wieczorem w przydomowym ogrodzie na terenie domu jednorodzinnego w okolicy ulicy 55 Pułku Piechoty w Lesznie znaleziono zwłoki 26-letniej mieszkanki miasta. Kobieta prawdopodobnie spadła z balkonu znajdującego się na wysokości kilku metrów. Przyczynę jej śmierci, a więc czy był to nieszczęśliwy wypadek, wykaże autopsja.

Zwłoki 26-latki, które leżały w ogrodzie, w miejscu zamieszkania kobiety, znalazła około godz. 21 jej rodzina. Zadzwoniła na numer alarmowy 112, czyli do Centrum Powiadamiania Ratunkowego, z którego z kolei zawiadomienie przekazano do komendy policji w Lesznie.

Ciało znajdowało się pod balkonem usytuowanym na poddaszu. Wiele wskazuje, że kobieta z niego spadła, ale pewności co do tego nie ma. Wyjaśnią to śledczy.

Oprócz policji na miejscu  zdarzenia był prokurator, który zadecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok.  Nieoficjalnie wiemy, że kobieta chorowała, co też mogło mieć związek z jej śmiercią, z wypadnięciem z balkonu.  Autopsja wykaże dokładną przyczynę zgonu 26-latki.

Wczoraj natomiast przeprowadzono sekcję zwłok 53-letniego mieszkańca Kąkolewa. Martwego mężczyznę znaleziono w niedzielę wieczorem w jego domu jednorodzinnym. Służby ratownicze  zaalarmował brat 53-latka, bo skontaktowali się z nim sąsiedzi brata, którzy od kilku dni go nie widzieli.

Lekarz nie był do końca pewny, jaka była przyczyna zgonu mężczyzny, dlatego  prokurator zadecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Wykazała ona, że 53-latek zmarł w sposób naturalny.

- Mamy już pewność, że w śmierci mężczyzny nie brały udziału osoby trzecie, że jego zgon nie miał przestępczego charakteru  - powiedział Przemysław Grześkowiak, prokurator rejonowy w Lesznie.

(Tekst i fot. J.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone