Zamknij

Zawaliła się część budynku gospodarczego

13:19, 15.05.2019 | J.W. Fot. KM PSP Leszno
REKLAMA
Skomentuj

W jednym z prywatnych gospodarstw rolnych w Ziemnicach w gminie Osieczna zawaliła się część stodoły przerobionej na pomieszczenia inwentarskie. Nikomu nic się nie stało. Nie ucierpiały też zwierzęta.

Do wypadku doszło o godz. 11. Zawalił się fragment więźby dachowej i jedna ze ścian. W pomieszczeniu obok znajdowało się 5 krów i 6 świń. Zwierzętom nic się nie stało. W środku nikogo z gospodarstwa nie było.

Straty wyniosły 20.000 zł. Nie wiadomo, jaka była przyczyna zawalenia się obiektu. Interweniowali zawodowi strażacy z Leszna oraz OSP w Osiecznej, Lipnie i Krzywiniu. Szacowane są straty w mieniu. Na miejscu była też policja, powiatowy lekarz weterynarii, inspektor ochrony środowiska i powiatowy inspektor nadzoru budowlanego, który oceni, czy budynek nadaje się do dalszego użytkowania.

(J.W. Fot. KM PSP Leszno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone