Zamknij

Potrącony motocyklista i pieszy 9-latek

10:14, 21.05.2019 | J.W. Fot. archiwum
REKLAMA
Skomentuj

Motocyklista i dziecko trafili dzisiaj do szpitala w wyniku wypadków, do których doszło w Lesznie i Brennie.

W Lesznie na skrzyżowaniu Placu Komeńskiego i ul. Chrobrego 27-lenia mieszkanka Leszna kierująca kia ceed potrąciła jadącego motocyklem honda 17-letniego mieszkańca gminy Rydzyna. Kobieta wyjeżdżała z Placu Komeńskiego  na ul. Chrobrego. Prawdopodobnie nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Chłopak trafił do szpitala. Policja czeka na opinię lekarską dotyczącą obrażeń, jakich doznał 17-latek.

W Brennie do potrącenia 9-letniego chłopca  doszło przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Najechał na niego ford transit kierowany przez 59-letniego mieszkańca gminy Wijewo. Mężczyzna stał w korku przed przejściem dla pieszych, czekał aż ruszą pojazdy znajdujące się przed nim. Gdy ruszyły, nie skupił się nad tym, że ktoś może wejść na przejście. Na skutek zagapienia się potrącił 9-latka, który z urazem nogi został odwieziony do szpitala. Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jak groźne są obrażenia, których doznał chłopiec.

(J.W. Fot. archiwum)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

AnnaAnna

0 0

Witam, bardzo proszę rodziców potrąconego 9-latka o kontakt na adres e-mail: [email protected] Pozdrawiam 12:29, 21.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone