Zamknij

Opiekun w żłobku

Miejsce pracy: Królowej Jadwigi 30, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: a. opieka nad dziećmi w żłobku, b. opracowywanie i realizacja programu edukacyjnego, c. przygotowanie, organizacja i prowadzenie zajęć edukacyjnych i stymulujących rozwój dzieci, d. wszechstronny roz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 18.03.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Opiekunem/ką w żłobku może być osoba posiadająca kwalifikacje: opiekunki dziecięcej, pielęgniarki, położnej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, pedagoga opiek
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: FUNDACJA "POROZUMIENIE WZGÓRZ DALKOWSKICH"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Królowej Jadwigi 30, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: ŁUKASZ STACHURA
      Numer telefonu: 68 388 84 31
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt wstępnie telefoniczny
      1)sprzątanie szatni pracowników fizycznych oraz sanitariatów, pryszniców i stołówki na terenie zakładu przy ul. C.K. Norwida 4 w Lesznie, 2) sprzątanie sanitariatów w Mini ZOO w Lesznie (Park Tysiącle
      StPr/19/0275
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Sprzątanie klatek schodowych
      StPr/19/0270
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      przyjmowanie telefonów, zapisy klientów, kasowanie wpłat od klientów
      StPr/19/0272

      transport towarów na terenie Polski
      StPr/19/0273
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      pełen zakres usług fryzjerskich
      StPr/19/0257

      dezynfekcja sprzętu i stanowiska pracy, przygotowanie klienta, wycie i masaż głowy, ondulacja wodna, strzyżenie damskie, męskie, dzieci, strzyżenie brody i wąsów, rozjaśnianie oraz dekoloryzacja włosó
      StPr/19/0259
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      przyjmowanie i podział korespondencji, rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących, wpisywanie pism do książki nadawczej oraz dziennika korespondencji, sporządzanie oraz prowadzenie korespondencj
      StPr/19/0260

      obsługa klienta, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru na półki
      StPr/19/0261

      Utrzymywanie czystości na terenie marketu
      StPr/19/0262
      wynagrodzenie od 1 950 - 2 250 PLN

      dowóz pracowników na budowe (Poznań, Wrocław), drobne prace budowlane
      StPr/19/0253