Zamknij

Kajser - sprzedawca

Miejsce pracy: Aleje Konstytucji 3 Maja 9, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: obsługa kasy, sporadycznie wykładanie towaru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.75
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 15.04.2019
Wynagrodzenie brutto: 1 950 - 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • książeczka sanepidowska*
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, chęci do pracy
      Pracodawca: Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k. Wrocław
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Aleje Konstytucji 3 Maja 9, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Lucyna Grzywnowicz
      Numer telefonu: 728 409 125, 728 409 125
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      wszelkie prace brukarskie
      StPr/19/0363
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

      zapoznanie się ze strukturą organizacyjną Sądu, zapoznanie z obiegiem dokumentów w zakresie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, zapoznanie z biurowością w sprawach sądowych i zakresem działania
      StPr/19/0360
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      organizacja i koordynacja pracy pracowników, kontrola nad powierzonym mieniem, przestrzeganie przepisów BHP - praca na budowie
      StPr/19/0361
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

      montowanie instalacji wodnych, kanalizacyjnych, C.O., gazowych, biały montaż, praca przy remontach i nowych instalacjach
      StPr/19/0342
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Zgodny ze stanowiskiem
      StPr/19/0344

      obsługa kasy, sporadycznie wykładanie towaru
      StPr/19/0348
      wynagrodzenie od 1 950 - 2 250 PLN

      dozór pracy przy ocieplaniu budynków
      StPr/19/0349

      wszechstronna obsługa komputera, przyjmowanie korespondencji, śledzenie przetargów na wyceny nieruchomości, kupno lub sprzedaż, prowadzenie bazy danych cen transakcyjnych, sporządzanie wypisów z ksiąg
      StPr/19/0335

      pełen zakres usług fryzjerskich - możliwość pracy na pół etatu
      StPr/19/0334
      wynagrodzenie od 2 250 - 5 000 PLN

      Sprzątanie obiektu wewnątrz oraz na zewnatrz, w razie potrzeby praca równiez w terenie, dbałośc o tereny zielone i parkingi
      StPr/19/0330