Zamknij

Mechanik samochodów osobowych

Miejsce pracy: Władysława Podkowińskiego 2A, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Naprawa pojazdów samochodowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.05.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane doświadczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Promo System Marta Kempa
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Władysława Podkowińskiego 2A, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolsk
      Osoba do kontaktu: Marta Kempa
      Numer telefonu: 697 064 954
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      prowadzenie spraw mieszkaniowych strażaków, prowadzenie gospodarki materiałowej, prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniami pracowników, obiektów i wyposażenia komendy, obsługa komputera w zakre
      StPr/19/0475
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Obsługa i nadzór urządzeń służących do wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych; obsługa urządzeń pomocniczych do podawania surowca i odbioru przetworzonego tworzywa; sortowanie półproduktów oraz goto
      StPr/19/0473
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Montaż ogrodów zimowych. Docelowo również kierowanie ekipą monterską. Praca głównie w delegacji
      StPr/19/0472
      wynagrodzenie od od 5 320 PLN

      wykonywanie badań technicznych pojazdów; ocena stanu technicznego pojazdów bez ich demontażu lub tylko z demontażem częściowym bez naruszania podstawowego funkcjonowania połączeń elementów.
      StPr/19/0469
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      prowadzenie autobusu - przewóz osób
      StPr/19/0464
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 500 PLN

      Zapewnienie opracowania spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji i korespondencji
      StPr/19/0463
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      pomoc w pracach kuchennych, zmywanie, sprzatanie, obróbka warzyw i mięsa
      StPr/19/0459

      - obsługa klienta - obsługa kasy fiskalnej - przyjmowanie towaru na sklep - rozkładanie towaru na sklepie - dbałość o czystość w miejscu pracy
      StPr/19/0460

      obsługa klienta, dbanie o czystość miejsca pracy, obsługa kasy fiskalnej
      StPr/19/0455

      Montaż wind - praca w delegacji.
      StPr/19/0452