Zamknij

Kelnerka

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: obsługa klienta, dbanie o czystość miejsca pracy, obsługa kasy fiskalnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Anna Szyszka
    Numer telefonu: 655295067
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    przekazania dokumentów:
    - zatowarowanie - obsługa klienta - drobne prace kuchenne
    StPr/19/0768
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Pracodawca oferuje: -pracę w stabilnym przedsiębiorstwie -pracę w trybie jednozmianowym -szkolenia -dodatkowy system premiowania -świadczenia z funduszu socjalnego -dofinansowanie do prywatnej opieki
    StPr/19/0778

    Pracodawca oferuje: - pracę w stabilnym przedsiębiorstwie -pracę w trybie jednozmianowym -dodatkowy system premiowania -świadczenia z funduszu socjalnego -dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej
    StPr/19/0779

    StPr/19/0781

    montaż okien, drzwi, fasad
    StPr/19/0782
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

    prace pomocnicze na budowie
    StPr/19/0774

    wykonywanie zabiegów
    StPr/19/0775

    przygotowywanie dań, dbanie o czystośc, obsługa klientów
    StPr/19/0769

    praca na hali sprzedaży, obsługa kasy, obsługa klientów, wykładanie towaru, praca na stoisku mięsnym
    StPr/19/0762
    wynagrodzenie od od 2 350 PLN

    kierowca taxi
    StPr/19/0764
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN