Zamknij

Diagnosta samochodowy

Miejsce pracy: Święciechowska 79b, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: wykonywanie badań technicznych pojazdów; ocena stanu technicznego pojazdów bez ich demontażu lub tylko z demontażem częściowym bez naruszania podstawowego funkcjonowania połączeń elementów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 22.05.2019
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Auto Naprawa Blacharstwo Stocki Jacek
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Jacek Stocki
      Numer telefonu: 607 204 888
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      - zatowarowanie - obsługa klienta - drobne prace kuchenne
      StPr/19/0768
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Pracodawca oferuje: -pracę w stabilnym przedsiębiorstwie -pracę w trybie jednozmianowym -szkolenia -dodatkowy system premiowania -świadczenia z funduszu socjalnego -dofinansowanie do prywatnej opieki
      StPr/19/0778

      Pracodawca oferuje: - pracę w stabilnym przedsiębiorstwie -pracę w trybie jednozmianowym -dodatkowy system premiowania -świadczenia z funduszu socjalnego -dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej
      StPr/19/0779

      StPr/19/0781

      montaż okien, drzwi, fasad
      StPr/19/0782
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

      prace pomocnicze na budowie
      StPr/19/0774

      wykonywanie zabiegów
      StPr/19/0775

      przygotowywanie dań, dbanie o czystośc, obsługa klientów
      StPr/19/0769

      praca na hali sprzedaży, obsługa kasy, obsługa klientów, wykładanie towaru, praca na stoisku mięsnym
      StPr/19/0762
      wynagrodzenie od od 2 350 PLN

      kierowca taxi
      StPr/19/0764
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN