Zamknij

Monter stolarki okienno - drzwiowej

Miejsce pracy: Ustronie 24, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Montaż ogrodów zimowych. Docelowo również kierowanie ekipą monterską. Praca głównie w delegacji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 27.05.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • profesjonalny montaż okien
    • prawo jazdy kat B
    • umiejętność montażu konstrukcji
      Wymagania pożądane
      Język:
      • niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
        • prawo jazdy kat. BE
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: dodatkowym atutem jest znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. BE, duże doświadczenie (min. 5 lat) w zakresie montażu stolarki i drzwi Kandydat na stanowisko musi być osobą odpowiedzialną, d
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Wintergarten Ogrody Zimowe Bartosz Pluta
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Ustronie 24, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
          Osoba do kontaktu: Bartosz Pluta
          Numer telefonu: 609165899
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV, Skierowanie
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          - zatowarowanie - obsługa klienta - drobne prace kuchenne
          StPr/19/0768
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          Pracodawca oferuje: -pracę w stabilnym przedsiębiorstwie -pracę w trybie jednozmianowym -szkolenia -dodatkowy system premiowania -świadczenia z funduszu socjalnego -dofinansowanie do prywatnej opieki
          StPr/19/0778

          Pracodawca oferuje: - pracę w stabilnym przedsiębiorstwie -pracę w trybie jednozmianowym -dodatkowy system premiowania -świadczenia z funduszu socjalnego -dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej
          StPr/19/0779

          StPr/19/0781

          montaż okien, drzwi, fasad
          StPr/19/0782
          wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

          prace pomocnicze na budowie
          StPr/19/0774

          wykonywanie zabiegów
          StPr/19/0775

          przygotowywanie dań, dbanie o czystośc, obsługa klientów
          StPr/19/0769

          praca na hali sprzedaży, obsługa kasy, obsługa klientów, wykładanie towaru, praca na stoisku mięsnym
          StPr/19/0762
          wynagrodzenie od od 2 350 PLN

          kierowca taxi
          StPr/19/0764
          wynagrodzenie od od 14,7 PLN