Serwisant urządzeń energetycznych (OZE)

Miejsce pracy: Geodetów 1, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Monitoring pracy instalacji fotowoltaicznych, serwis urządzeń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.07.2019
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, informatyczne
        Język:
        • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, możliwość przyuczenia do zawodu
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: T&T Proenergy Sp. z o.o.
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Józefa Chełmońskiego 17, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
          Osoba do kontaktu: Katarzyna Maćkowiak
          Numer telefonu: 517 178 122
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          pomoc przy wymianie opon, podnoszenie, opuszczanie aut, zakładanie, ściąganie, dokręcanie kół, pakowanie opon, dbanie o porządek w miejscu pracy
          StPr/19/0881
          wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

          - obsługa maszyn pikujących - raportowanie z wykonanej produkcji
          44/10/2019
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          wszelkie usługi fryzjerskie damsko - męskie
          StPr/19/0879
          wynagrodzenie od od 1 125 PLN

          Sprzątanie obiektów według zleceń firmy. Miejsce wykonywania pracy: teren Polski
          StPr/19/0877
          wynagrodzenie od od 14,7 PLN

          kierowanie autobusem - przewóz osób
          StPr/19/0878
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          malowanie, szpachlowanie, prace wykończeniowe
          StPr/19/0874

          przygotowanie oprzyrządowania w maszynie do odlewów, przygotowanie materiału odlewniczego, odlewanie i odkładanie odlanych metali oraz inne pracy z tym związane
          StPr/19/0875
          wynagrodzenie od od 2 400 PLN

          przygotowanie potraw, przygotowywanie pół produktów
          StPr/19/0872

          prace zwiaząne z budownictwem
          StPr/19/0868

          obsługa klienta, sprzedaż w sklepie spożywczym, przyjmowanie towaru, dbanie o porządek
          StPr/19/0869