Zamknij

Malarz-szpachlarz

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: prace malarsko-szpachlarskie w obiektach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej. Prace na terenie Leszna i okolic
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 31.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Malarz budowlany
      Uprawnienia:
      • malowanie szpachlowanie
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wymagane doświadczenie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Dekormal Usługi Remontowo-Budowlane Monika Ruc
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Damian Ruc
        Numer telefonu: 782 606 176
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Wykonywanie instalacji sanitarnych, montowanie urządzeń sanitarnych
        StPr/19/0730
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Opieka nad dziećmi do lat 3.
        StPr/19/0731
        wynagrodzenie od 2 250 - 2 400 PLN

        czynności produkcyjne związane z pełną obsługą maszyn CNC - tokarki i frezarki, obróbka części i detali ze stopów aluminium i żeliwa, kontrola jakości w tym wymiarowanie za pomocą narzędzi pomiarowych
        StPr/19/0721
        wynagrodzenie od od 19 PLN

        zgodny ze stanowiskiem
        StPr/19/0723
        wynagrodzenie od od 1 000 PLN

        StPr/19/0724
        wynagrodzenie od od 500 PLN

        StPr/19/0725

        praca w delegacji (na terenie Polski) lub Leszno i okolice, na terenie obiektów przemysłowych, praca na wysokości, malowanie ręczne i agregatami malarskimi
        StPr/19/0727
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        nadzór i koordynowanie robót budowlanych kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji, prowadzenie dokumentacji wykonawczej
        StPr/19/0728
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Zgodny ze stanowiskiem
        StPr/19/0718
        wynagrodzenie od od 40 PLN

        StPr/19/0719