Kierowca autobusowy

Miejsce pracy: Towarowa 1, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: kierowanie autobusem - przewóz osób
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 21.10.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. D
    • kwalifikacja wstępna/ wstępna przyspieszona kierowców
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: badania psychologiczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MILLA Spółdzielnia w Lesznie
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Towarowa 1, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Ewa Król
      Numer telefonu: 655299736
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie deserów, dań i kanapek
      StPr/20/0145
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      segregowanie dokumentów księgowych, sprawdzanie faktur pod względem formalnym i merytorycznym, wprowadzanie dokumentów do systemu, archiwizacja dokumentów, sporządzanie pism, sporządzanie deklaracji p
      StPr/20/0146

      udzielenie świadczeń lekarskich pacjentów przebywających w oddziale chirurgicznym ogólnym woj. Szpitala Zespolonego w Lesznie
      StPr/20/0147
      wynagrodzenie od od 3 499 PLN

      naprawa cząstkowych nawierzchni chodników i jezdni, obsługa urządzeń mechanicznych
      StPr/20/0148
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      Przygotowanie towarów do produkcji, pakowanie towaru, rozlewanie soków.
      StPr/20/0130
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Specjalnych w Lesznie
      StPr/20/0144
      wynagrodzenie od od 3 338 PLN

      obsługa urządzeń produkcyjnych, utrzymywanie we właściwym stanie technicznym i sanitarnym miejsca pracy, dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków, realizacja założonego planu
      StPr/20/0139
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Wykonywanie instalacji elektrycznej, biały montaż, montaż tras kablowych, montaż kamer, kontroli dostępu, CSP, DSO - praca w Poznaniu (codziennie powroty do Leszna)
      StPr/20/0141
      wynagrodzenie od od 5 600 PLN

      Sprzątanie klatek schodowych
      StPr/20/0126

      ręczne mycie samochodów
      StPr/20/0128