Zamknij

Magazynier

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: kompletowanie zamówień, wysyłka towaru, przyjmowanie dostaw, wystawianie dokumentów magazynowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 30.03.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Wymagania pożądane
      • prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Anna Szyszka
        Numer telefonu: 655295067
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, skierowanie
        Zapewnienie opracowania spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji i korespondencji
        StPr/19/0463
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        pomoc w pracach kuchennych, zmywanie, sprzatanie, obróbka warzyw i mięsa
        StPr/19/0459
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        - obsługa klienta - obsługa kasy fiskalnej - przyjmowanie towaru na sklep - rozkładanie towaru na sklepie - dbałość o czystość w miejscu pracy
        StPr/19/0460

        obsługa klienta, dbanie o czystość miejsca pracy, obsługa kasy fiskalnej
        StPr/19/0455

        Montaż wind - praca w delegacji.
        StPr/19/0452

        praca z projektem budowlanym i kosztorysem, wyszukiwanie ofert, dokonywanie obmiarów budynku, praca z programem norma pro, sporządzanie dokumentacji powykonawczej, przygotowywanie dokumentów odbiorowy
        StPr/19/0453
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        przygotowywanie posiłków, dbanie o porządek i czystość w restauracji, praca na kasie
        StPr/19/0445

        StPr/19/0446

        StPr/19/0447

        obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, terminala, urządzeń biurowych, obsługa programu shall bussines, wystawianie faktur, przyjmowanie towaru, zamawianie towaru, utrzymanie czystości na stanowisku
        StPr/19/0448