Zamknij

Nowe domki premium na Kaszubach

13:31, 27.05.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Na Kaszubach niedaleko Swornegaci powstał nowy ośrodek turystyczny Osada nad Zbrzycą. Pierwsi goście zarezerwowali domki już na maj. I można im tylko zazdrościć. Swornegacie położone są nad jeziorem Karsińskim i rzeką Brdą oraz niedaleko jeziora Witoczno i rzeki Zbrzyca. To idealne miejsce na wypoczynek.

Domki w Osadzie nad Zbrzycą to najnowsza inwestycja w okolicach Swornegaci. Powstały bowiem w odległości ponad 3 km od samej wsi. Otoczone są spokojnymi kaszubskimi lasami i znajdują się z dala od ruchliwych tras i tłumu turystów.

Osada nad Zbrzycą znajduje się na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego oraz w największym w Polsce Rezerwacie Biosfery Bory Tucholskie. W takim miejscu można mieć pewność, że wdycha się tylko czyste, świeże powietrze wolne od smogu i wszelkich zanieczyszczeń.

Jeden z nowych domków letniskowych w Osadzie nad Zbrzycą niedaleko wsi Swornegacie.

Domki w okolicach Swornegaci

Domki tworzące Osadę nad Zbrzycą znajdują się na działce o powierzchni aż 3 h, z czego ponad 1 h to lasy. Cały teren jest do dyspozycji gości, którzy wykupili noclegi w Osadzie nad Zbrzycą.

Rzeka Zbrzyca oraz jezioro Witoczno znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie osady. Warto zauważyć, że jezioro Witoczno jest akwenem pierwszej klasy czystości. A tego typu akwenów nie ma wiele w Polsce.

Na terenie Osady nad Zbrzycą znajduje się duży i nowoczesny plac zabaw dla dzieci. A przy każdym domku jest bezpieczne miejsce parkingowe na samochody gości ośrodka.

Wnętrze jednego z nowych domków w Osadzie nad Zbrzycą niedaleko wsi Swornegacie na Kaszubach.

Domki - Swornegacie i okolice

Od maja w Osadzie nad Zbrzycą na Kaszubach dostępnych jest 6 domków letniskowych. Każdy z nich jest przygotowany w taki sposób, aby zapewnić wygodny nocleg czterem osobom. Mogą być to zarówno dorośli, jak i młodzież i dzieci.

Cztery kolejne domki wakacyjne są w trakcie budowy i będą niedostępne w sezonie 2019. Inwestor zapowiada, że będą to domy całoroczne, w których zostaną zapewnione miejsca noclegowe nawet dla 6 osób.

Wszystkie domki w Osadzie nad Zbrzycą są w pełni wyposażone. Mimo, że nazywane są domkami wakacyjnymi lub letniskowymi, to oprócz klimatyzacji posiadają również ogrzewanie.

W Osadzie nad Zbrzycą powstały domki letniskowe 4-osobowe. Trwa budowa kolejnych domów, które będą całoroczne i nawet 6-osobowe.

Domki premium na Kaszubach

Wszystkie domki premium w Osadzie nad Zbrzycą niedaleko Swornegaci są tak przygotowane, aby zapewnić gościom jak najlepszy nocleg i wypoczynek. W każdym domu znajdują się pokoje, kuchnia i łazienka. Pomieszczenia są odpowiednio urządzone i wyposażone.

W sypialni są wygodne miejsca do spania oraz pościel i ręczniki, zaś w kuchni - szafki kuchenne, płyta indukcyjna, naczynia i inne niezbędne sprzęty. W każdym domku znajduje się też szafa ubraniowa.

Goście, którzy zdecydowali się na noclegi w domkach na Kaszubach, mogą też korzystać z zadaszonego tarasu. Jest on przy każdym domu i został wyposażony w meble ogrodowe i murowany grill.

W każdym domku letniskowym jest w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią oraz sypialnia i łazienka.

Domki w Swornegaciach

Domki w Osadzie nad Zbrzycą znajdują się ponad 3 km od wsi Swornegacie. Dlatego jest tu cicho i spokojnie.

Kto jednak wolałaby spędzić urlop w samych Swornegaciach, ten nie musi się martwić o wygodny nocleg. Przy spokojnej ulicy Leśna 11 w Swornegaciach znajduje się całoroczny dom letniskowy Villa Mati oraz domy wakacyjne Mati 1 oraz Mati 2.

Villa Mati to całoroczny dom wypoczynkowy. Został zbudowany przy spokojnej ulicy Leśnej w Swornegaciach.

Domek letniskowy blisko jeziora

Wystarczy kilka chwil spaceru, aby od domków Mati 1 lub Mati 2 w Swornegaciach dotrzeć do plaży przy pięknym i czystym jeziorze Karsińskim. Domki od plaży dzieli około 200 m.

Same domki Mati 1 i 2 mają podobne standardy wykończenia co domki w Osadzie nad Zbrzycą. W każdym domku mogą nocować maksymalnie cztery osoby, które mają do dyspozycji dwa pomieszczenia - sypialnię i pokój dzienny. Oprócz tego w domkach znajdują się kuchnia i łazienka, które są wyposażone w niezbędne sprzęty i meble.

Każdy domek Mati posiada klimatyzację i ogrzewanie. Goście mają więc zapewniony wygodny nocleg i wypoczynek zarówno podczas chłodnych wiosennych dni, jak i upalnych wakacji.

Teren, na którym znajdują się domki letniskowe, jest ogrodzony oraz posiada zamykane furtkę i bramę.

Domek Mati w Swornegaciach to świetne miejsce na urlop, który można spędzić na Kaszubach wraz z rodziną lub znajomymi.

Dom Villa Mati na Kaszubach

W domu całorocznym Villa Mati znajdują się: trzy sypialnie, wspólny salon z kominkiem, łazienka, toaleta, wyposażona kuchnia. W całym domu jest zasięg wszystkich operatorów komórkowych, a dodatkowo goście mogą korzystać z WiFi.

W domu Villa Mati w Swornegaciach znajduje się 8 miejsc noclegowych.

Przy tym wygodnym i pięknym domu letniskowym jest oświetlona altana z grillem do wyłącznej dyspozycji gości Villa Mati oraz domków Mati.

Przy domkach Mati w Swornegaciach znajduje się zadaszona altana oraz murowany grill do dyspozycji gości.

Ceny noclegu na Kaszubach

Domy letniskowe Villa Mati, Mati 1 i 2 oraz domki w Osadzie nad Zbrzycą są wynajmowane w całości. To oznacza, że nie ma możliwości wynajęcia jednego pokoju. W sezonie przyjmowane są rezerwacje na minimum 7 dób, zaś poza sezonem - na przynajmniej 3 doby.

Koszt wynajęcia domu letniskowego Villa Mati dla 5 osób na jedną dobę wynosi 440 zł. Dopłata za każdą kolejną osobę to 60 zł. Podobnie jest w przypadku domków Mati. Podstawowa opłata dobowa za pobyt 4 osób wynosi jednak trochę mniej, bo 330 zł.

W Villa Mati oraz w domkach Mati 1 i 2 wraz z gośćmi mogą przebywać psy. Dopłata za czworonoga wynosi 20 zł za dobę.

Cennik w przypadku Osady nad Zbrzycą niedaleko Swornegaci jest taki sam jak dla Mati 1 i Mati 2. Czyli opłata za jedną dobę wynosi 330 zł, a dopłata za kolejną osobę w domku 4-osobowym to 60 zł. Tu również - po uiszczeniu opłaty - mogą przebywać psy.

W przypadku każdego domku koszty zużycie wody i energii elektrycznej rozliczane są dodatkowo według wskazań podlicznika.

Wnętrze jednego z pokojów w domu letniskowym Villa Mati w Swornegaciach.

Artykuł powstał we współpracy z Villa Mati w Swornegaciach na Kaszubach.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone