Zamknij

Automatyczne sprzątanie - komfort i skuteczność

14:00, 03.06.2019 | materiały partnera

Automatyczne roboty sprzątające stanowiące urządzenia z rodziny irobot to rewolucyjne rozwiązanie stworzone dla wszystkich, który nie lubią tracić czasu na odkurzanie czy mycie podłogi. Marka irobotów obejmuje nowoczesne roboty odkurzające oraz roboty mopujące przeznaczone do czyszczenia powierzchni podłogowych na mokro.

Odkurzanie bez kabla – iroboty odkurzające w akcji

Roboty odkurzające i mopujące  to prawdziwy przełom w sprzątaniu. Reagują na komendy głosowe i bezbłędnie wykonują polecenia sprzątając wskazane pomieszczenia w taki sposób, że nawet pedantyczna osoba będzie zadowolona z efektu. Automatyczne odkurzanie bez użycia kabla i żmudnego wysiłku jest możliwe dzięki irobotom. To inteligentne urządzenia, które działają na akumulator.

Automatyczne iroboty - mobilność nieograniczona

Nie ograniczony długością kabla ani dostępnością gniazdek elektrycznych odkurzacz automatyczny jest wygodnym urządzeniem sprzątającym. A jeśli funkcjonuje samodzielnie i odkurza za nas – to zupełnie zmienia nasze podejście do sprzątania.

Główne zalety irobotów

Nowoczesne iroboty mają wiele zalet. Wyposażone w łączność wi-fi, a także kamerę oraz nawigację iAdapt® 2.0 działają automatycznie. Mają znakomicie zaprojektowany system jezdny, który dzięki inteligentnej technologii Imprint ™ Smart Mapping nie pominie żadnego pomieszczenia na danym poziomie.

Roboty mopujące – podłoga na błysk

Robot mopujący Braava jet™  służy nie tylko do zgarniania kurzu i brudu, ale również do przecierania podłóg na mokro oraz usuwania plam. Trzy różne tryby pracy irobota sprawiają, że ma on uniwersalne zastosowanie: przeznaczony jest zarówno do zamiatania różnego rodzaju podłóg, jak również do intensywnego mopowania na mokro i przecierania na wilgotno. Specjalny spryskiwacz precyzyjnie odmierza odpowiednią ilość płynu, a wydajna głowica wibrująca  skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i czyści plamy.

iRobot Braava® seria 300 – funkcjonalny model do dużych powierzchni

Robot mopujący iRobot Braava® z serii 300 zaprojektowano w taki sposób, aby efektywnie sprzątał pomieszczenia o dużym metrażu. Urządzenie działa za pomocą specjalnej kostki nawigacyjnej. Rozpoznaje ono miejsca, których jeszcze nie sprzątał i automatycznie podąża w tym kierunku, aby efektywnie oczyścić wszystkie pomieszczenia.  Podczas jednego cyklu odkurzania irobot Braava czyści na mokro do 32 metrów, natomiast cykl zamiatania jest trzykrotnie dłuższy.

iRobot Braava jet™ - lśniąca podłoga w kuchni i w łazience

Braava jet™ to urządzenie do konkretnych zadań. Podobnie jak Brawa z serii 300 posiada trzy tryby sprzątania, jednak jego zasięg w trakcie jednego cyklu sprzątania jest nieco mniejszy. Urządzenie to służy do czyszczenia podłóg twardych, takich jak kafelki ceramiczne, gres, a także pakiety drewniane oraz panele. Poza tym znakomicie spełnia swoją rolę w mniejszych pomieszczeniach, sypialniach, łazienkach oraz kuchniach. Znakomicie usuwa brud z trudno dostępnych miejsc i jest niezwykle skuteczny w działaniu. System specjalnych nakładek pozwala na czyszczenie różnego rodzaju plam i zabrudzeń.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone