Zamknij

Jaka podłoga do białego salonu z jadalnią?

08:43, 26.06.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Od lat biel dominuje w większości współczesnych wnętrz, śmiało odnajdując się i wpasowując w ich charaktery. Style nowoczesne, jak i tradycyjne chętnie “korzystają” z uniwersalnego charakteru bieli. Skoro to tak to chętnie przyjrzymy się najbardziej atrakcyjnemu z obecnie panujących trendów… pytanie na dziś: Jaka podłoga pasuje do białego salonu z jadalnią?

Ponadczasowe klasyczne rozwiązania

Charakter słojów oraz kolor drewna mogą okazać się kluczem do stworzenia wymarzonej aranżacji. Dąb to najbardziej klasyczny wybór wśród rodzajów drewna. Jeśli planujesz klasycznie urządzoną kuchnię to polecamy Dąb Naturalny z kolekcji Ambiance. Jego chłodny i piękny odcień stworzy eleganckie wenętrze, idealne do przestronnych i otwartych kuchni.

Jeśli priorytetem jest optyczne powiększenie kuchni, polecamy Dąb California z kolekcji De Lux. Jego ciepła barwa stworzy przytulne wnętrze, jednocześnie rozświetlając je, tworząc ponadczasowy wystrój.

Styl skandynawski - nadal modny

Drewniany stół w jadalni na pewno wpisze się do pomieszczenia w stylu skandynawskim. To styl, który od lat jest chętnie wybierany oraz wysoko ceniony za możliwość łączenia minimalizmu z akcentami nadającymi wnętrzu przytulnego charkateru.

Dlatego też biel i drewno bardzo lubią się w stylu skandynawskim. Jaka podłoga do jadalni z drewnianym blatem dopełni Wasze wnętrze? Warto rozejrzeć się za wyeksponowanymi słojami drewna, na przykład Dąb Villach z kolekcji Smart. Świetnie sprawdzi się w roli dekoracji a jednocześnie Stworzy charakterystyczny dla pomieszczeń w stylu skandynawskim klimat, nadając wszechobecnej bieli charakteru.

Warto rozważyć Dąb Kanadyjski z kolekcji De Lux. Jest to jaśniejszy kolor, który pozwoli efektywniej powiększyć optycznie kuchnię. Najbardziej odpowiedni staje się gdy chcemy nadać kuchni lekkości.

Styl rustykalny - tradycyjnie

Miłośnikom stylu tradycyjnego polecamy dekory ciemne i szlachetne np. Dąb Garda z kolekcji Ambiance lub jaśniejszy, ale bardzo elegancki, Dąb Lyon z kolekcji Smart. Dzięki nim zyskasz w swojej kuchni ducha tradycji, opierając się na nawiązaniach do tradycyjnych materiałów.

Styl rustykalny cieszy się dużą popularnością, która ma swoje korzenie w miłości do tradycji i natury. Elementami drewna lub kamieni są nieodzowne w białej kuchni, w stylu rustykalnym. Dobierając drewniane blaty oraz podłogi, zwróćmy uwagę na wzory z dobrze podkreślonymi słojami. Polecamy Dąb Dixon z kolekcji Ambiance.

Podłoga do białego salonu z drewnianym blatem

Podsumowując jaka podłoga pasuje do białego salonu z drewnianym blatem, nasuwa się naturalna odpowiedź, że najlepiej także … drewnopochodna. Mnogość wzorów pozwala brać pod uwagę dopasowanie blatu do podłogi pod kątem koloru drewna. Najlepiej, aby podłoga i blat były do siebie podobne lub nawet takie same. Jest to gwarancja spójnego i eleganckiego efektu.

Więcej o panelach podłogowych dowiesz się na blogu www.weninger.pl

 

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© leszno24.pl | Prawa zastrzeżone