Zamknij

LFP poszukuje osób do pracy na stanowisku:

10:13, 14.06.2021 () Aktualizacja: 10:22, 14.06.2021

LFP największy producent pomp w Polsce i jeden z największych producentów komponentów żeliwnych w Europie, w związku z rozwojem firmy poszukuje energicznych, pomysłowych, pełnych zaangażowania osób, które obdarzone szacunkiem i zaufaniem pracodawcy będą gotowe sprostać wyzwaniom rynku i wziąć odpowiedzialność za wyniki swojej pracy na stanowisku:

Pracownik Zespołu Informatyki

Miejsce pracy: Leszno (kod ref. – FI 02/2021)

Podstawowy zakres obowiązków obejmuje:

  • Diagnostykę sprzętu komputerowego i oprogramowania;
  • Instalację oraz konfigurację sprzętu, oprogramowania i urządzeń peryferyjnych;
  • Kontrolę stanu technicznego sprzętu komputerowego i serwisowanych urządzeń IT;
  • Obsługę urządzeń multimedialnych;
  • Zapewnienie bieżącej obsługi informatycznej, tworzenie kopii zapasowych, administracja systemami, sieciami i serwerami.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego w kierunku informatyki;
  • Znajomości systemów operacyjnych Windows XP, Windows 7, Windows 10;
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu podstawowym;
  • Otwartości, komunikatywności, zaangażowania;
  • Dobrej znajomości zagadnień sieciowych.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:

Interesującą i stabilną pracę, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Dokumenty (CV, list motywacyjny) prosimy kierować na adres:    [email protected]  lub  Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o., ul. Fabryczna 15, 64- 100 Leszno, Zespół ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi w terminie do 21.06.2021r.

Na aplikacji prosimy o umieszczenie kodu referencyjnego i zgody do przetwarzania danych w celach rekrutacji oraz informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%