Zamknij

Promuj to ogłoszenie

KIEROWCA/MAGAZYNIER/ASYSTENT SPRZEDAŻY

Data dodania: 2019-05-08 11:45:51ID: 100

602Pokaż numer[email protected]

Hurtownia artykułów biurowych z siedzibą w Lesznie przyjmie do pracy osobę na stanowisko:
KIEROWCA / MAGAZYNIER / Asystent Sprzedaży

ZAKRES ZADAŃ:
- przyjmowanie towaru na magazyn,
- sprawdzanie towaru od dostawców,
- dbanie o porządek na magazynie,
- szykowanie, przygotowywanie zamówień
- dostawa do klientów

WYMAGANIA:
- prawa jazdy kat. B
- staranność i precyzja
- obsługa komputera
- komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się
- samodzielność na stanowisku pracy

OFERUJEMY
- umowę o pracę,
- pracę od poniedziałku do piątku, od 8-16

ZGŁOSZENIA - CV ze zdjęciem, LISTEM MOTYWACYJNYM PROSIMY KIEROWAĆ MAILOWO NA ADRES: [email protected]

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji