Zamknij

Promuj to ogłoszenie

ASYSTENT PROJEKTANTA INST. ELEKTRYCZNYCH

Data dodania: 2019-06-05 08:38:07ID: 113

[email protected]

WYMAGANIA:
? Wykształcenie co najmniej techniczne na kierunku: Elektryk, Elektronik, Mechatronik lub student studiów inżynierskich na kierunku Elektrotechnika, Energetyka;
? praktyczna znajomość oprogramowania CAD, MS Office;
? umiejętność pracy w zespole;
? dobra organizacja pracy;
? rzetelne podejście do powierzonych obowiązków;
? dyspozycyjność;
? dodatkowym atutem będzie:
prawo jazdy kat. B, znajomość j. angielskiego, znajomość REVIT MEP.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
? wykonywanie technicznej analizy problemów oraz przygotowywanie dokumentacji projektowej branży elektrycznej;
? uzgadnianie i weryfikacja projektów;
? przygotowanie dokumentacji przetargowych;
? reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji.

OFERUJEMY:
? zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
? możliwość realizowania ciekawych i ambitnych zadań projektowych;
? motywacyjny system wynagrodzenia;
? możliwość rozwoju zawodowego oraz uzyskania szeregu uprawnień;
? pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespołem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, wraz z dołączoną klauzulą na przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres: [email protected] Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).?

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma SPPoprawa Sp. z o.o. z siedzibą w Święciechowie przy ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego 5 (64-115), e-mail: [email protected] (dalej: ?Administrator?).
Dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrażona została stosowna zgoda w treści aplikacji.
Podstawą przetwarzania Pani / Pana danych są przepisy obowiązującego prawa, w szczególności Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych, a w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach, Pańska zgoda.
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących Pańskich danych prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected]
Dane przetwarzane są przez Administratora w celach określonych powyżej przez okres trwania procesu rekrutacyjnego lub za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego w kolejnych procesach rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.