Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Kierowca kat. C+E w transporcie krajowym

Data dodania: 2019-05-08 10:41:58ID: 99

655Pokaż numer[email protected]

Firma F.H.U. KĘPKA poszukuje osób do pracy na stanowisku kierowca kat. C+E w transporcie
krajowym.
Miejsce pracy: Leszno
Opis stanowiska:
- Praca w nocy,
- Stała trasa 5 kursów w tygodniu - od poniedziałku do soboty rano
- Nadzór nad dokumentacją transportową
Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę, miłą atmosferę, niezbędne wsparcie oraz stabilne
zatrudnienie,

Od kandydatów oczekujemy:
-prawa jazdy kat. C+E
-aktualny kurs na przewóz rzeczy ,
-aktualna karta kierowcy do tachografu cyfrowego
- zaświadczenie o niekaralności
- zamieszkanie w Lesznie i okolicy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:
[email protected]

SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.
1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "