W niedzielę, 21 czerwca 2026 roku mieszkańcy Kąkolewa i okolic wspólnie świętowali jubileusz 600-lecia parafii. Uroczystości rozpoczęły się o godz. 14 mszą świętą, której przewodniczył ks. biskup Jan Glapiak. Następnie uczestnicy w uroczystym przemarszu udali się do sali wiejskiej, gdzie odbyła się dalsza część obchodów.
2026-06-22 08:23:00