Sześciu zawodników sekcji jeździeckiej Klubu Olimpiad Specjalnych Szóstka Leszno - Rawicz 23 i 24 czerwca 2026 roku brało udział zawodach w Tychach. Reprezentowali Oddział Olimpiad Specjalnych Wielkopolskie - Poznań i rywalizowali z ponad 60-cioma jeźdźcami z 6 oddziałów Olimpiad Specjalnych Polska.
2026-06-24 16:10:00